Jūrmala,
Talsu šoseja 31-к9, LV-2016
Slokas iela 69, LV-2015

Ģimenes klubs  bērnu un vecāku attīstībai

Laiks pārmaiņām!


Pats Sev Dizainers

Šajā pavasarī Hobbydom gatavs iedvesmot us pārmaiņām uz labāki! Mūsu ģimenes klubs piedavā īpašas dizaina meistarklases radošiem cilvēkiem, kas meklē oriģinālus un individuālus risinājumus interjeram. Nodarbības nav parēdzētas profesionāliem.

Intensīvā meistarklasē pieredzējošs dizainers Jelena Ivanova pastāstīs par: 

- Galveniem interjera dizaina stiliem un tendencēm  

- Radošiem paņēmieniem un ideju realizācijas ceļiem 

- Praktisko dizaina pusi, veiksmīga telpa plānojuma principiem   

- Interjera elementu, krāsu, faktūru, formu apvienošanu garmoniskā ansamblī 

- Pareizo remonta organizāciju 

Jūs paši izveidosiet savu oriģinālu telpa plānojumu, kā arī saņēmsiet projekta uzlabošanas rekomendācijas no profesionāla.
Mēs palīdzēsim atjaunot telpu, atrast un realizēt nestandartu risinājumu Jūsu interjeram, izteikt tajā indivibuālitāti, īpašu raksturu.

Jaunās nodarbības

Mūzikas nodarbība mammām un mazulim

Hobbydom pavasara piedāvājums jaunām mammām: mūzikas nodarbība Jums un Jūsu mazulim (līdz 1 gada vecumam)! Mēs palīdzēsim atrast harmoniju, atklāt sevī radošās spējas, iemācīties dziedāt un nostiprināt saikni ar mīļoto bērnu.

Lego-robotikas nodarbībās Dubultos

Šajā pavasarī Hobbydom ir sagatavojis jaunu piedāvājumu Jūsu bērna attīstībai! Aicinām bērnus no 5 līdz 8 gadu vecumam mūsu jaunās Lego-robotikas nodarbībās Dubultos, Jūrmalā.Mājīgas un ērtas telpas, draudzīga atmosfēra un nelielas grupas: mēs daram visu, lai Jūsu bērns justos brīvi un atklātu savu radošo potenciālu mācīšanās laikā.
Jums ir iespēja apmēklēt 1. nodarbību, iepazīties ar pasniedzēju un darba procesu BEZMAKSAS!

Aerobikas treniņš Visiem!

Treniņa mērķis ir iedrošināt tās dalībniekus uz pašizaugsmi: nav nepārkāpjamu nosacījumu vai robežu!
Mūsu aerobikas nodarbībās Jūs sagaida ritmiska vingrošana mūzikā, laba pašsajūta, dzīvespriecīga atmosfēra, enerģisks garastāvoklis. Enerģijas pilnā, vienu stundu garā aerobikas nodarbība nodrošina pilnīgu ķermeņa treniņu, liekotdejotājiem izsvīst vismodernākajos pilsētnieciskās dejas ritmos. Mēs rūpējamies par Jūsu veselību!

Turpinās dalībnieku uzņemšana grupās:

Mūzika un horeogrāfija bērniem vecumā no 8-13 gadiem

HobbyDom mūzikas nodarbību vadītāja kopīgi ar tautas deju vadītāju veido projektu bērniem vecumā no 8 līdz 13 gadiem. Projekta ietvaros bērni apgūs un attīstīs vokālu, piedalīsies horeogrāfijas veidošanā, kā rezultātā kopīgiem spēkiem taps muzikāls uzvedums (mūzikls), kuru pēc vairāku mēnešu darba bērni kopīgi ar pasniedzējiem izrādīs skatītājiem. Darbojoties šajā HobbyDom projektā, bērni iegūs neparastu pieredzi un neaizmirstamas emocijas ! 

Lielisko māmiņu klubs 

Māmiņu tikšanās un diskusiju klubs (mazuļu vecums 0 līdz 3 gadiņi). Diskusijas un pieredzes apmaiņa diplomēta psihologa - 4 bērnu māmiņas pavadībā. Runāsim par katrai māmiņai aktuālām un mazuļu vecumam atbilstošām tēmām: kā mājās radīt harmonisku un mazulim attīstošu vidi; kā bērnā attīstīt patstāvību un neatkarību; kā izprast savu bērniņu, netraucēt tam attīstīties un ievērot viņa personīgo telpu; pareizs dienas režīms; mazuļa vecumam atbilstošu un vajadzīgu rotaļlietu atlase laikā, kad apkārt ir tik daudz piedāvājumu; trīsgadnieka krīze - kā ar to tik galā, un daudzas citas tēmas.

Uzziniet vairāk par nodarbību laikiem, cenām un abonementiem, zvanot vai aizpildot pieteikumu.

Būsiet laipni gaidīti HobbyDom mājīgajās telpās!
Uzzināt vairāk par nodarbībām
Spēlējot, mēs attīstam Jūsu bērna iemaņas un spējas!
Mēs radam, mācoties. Un mācoties, mēs radam.
Mēs veidojam, zīmējam, skaitām, dziedam,
Iemaņas tā attīstam.
Māmiņ, tu par mani neuztraucies,
Es ar visu galā tikšu pats !
PIERAKSTĪTIES
Vecāki un bērni
PIERAKSTĪTIES
Muzikālās nodarbības
PIERAKSTĪTIES
Robotika
Pierakstīties
Tautas dejas
Jūrmala,
Talsu šoseja 31-к9, LV-2016
Slokas iela 69, LV-2015