Jūrmala,
Talsu šoseja 31-к9, LV-2016
Slokas iela 69, LV-2015

Ģimenes klubs  bērnu un vecāku attīstībai

No 1. februāra līdz 1. martam - 30% abonementiem uz sporta nodarbībām!

Sporta dienas “Vecāki un bērni”

HobbyDom turpina organizēt aizraujošas sporta nodarbības bērniem un vecākiem, māsām un brāļiem. Nāciet un piedalieties ar visu ģimeni ! Kopīgas emocijas un pārdzīvojumi vienam par otru, atbalsts un palīdzība, izpildot dažādus vingrojumus un piedaloties komandu sacensībās - tas viss no komandas veido ģimeni un no ģimenes izveido īstu komandu ! HobbyDom sporta dienās "Vecāki un bērni" Jūsu bērns spēlēsies ar mammu un tēti, ņems no Jums piemēru, gūs pārliecību par saviem spēkiem, ātrumu, veiklību, iemācīsies komunicēt ar vienaudžiem un to vecākiem. Savukārt, Jūs atcerēsieties bērnību un pavadīsiet nenovērtējamu laiku kopā ar bērnu, uzzināsiet par viņa spējām un vajadzībām. 

Turpinās dalībnieku uzņemšana grupās:

Mūzika un horeogrāfija bērniem vecumā no 8-13 gadiem

HobbyDom mūzikas nodarbību vadītāja kopīgi ar tautas deju vadītāju veido projektu bērniem vecumā no 8 līdz 13 gadiem. Projekta ietvaros bērni apgūs un attīstīs vokālu, piedalīsies horeogrāfijas veidošanā, kā rezultātā kopīgiem spēkiem taps muzikāls uzvedums (mūzikls), kuru pēc vairāku mēnešu darba bērni kopīgi ar pasniedzējiem izrādīs skatītājiem. Darbojoties šajā HobbyDom projektā, bērni iegūs neparastu pieredzi un neaizmirstamas emocijas ! 

Lielisko māmiņu klubs 

Māmiņu tikšanās un diskusiju klubs (mazuļu vecums 0 līdz 3 gadiņi). Diskusijas un pieredzes apmaiņa diplomēta psihologa - 4 bērnu māmiņas pavadībā. Runāsim par katrai māmiņai aktuālām un mazuļu vecumam atbilstošām tēmām: kā mājās radīt harmonisku un mazuli attīstošu vidi; kā bērnā attīstīt patstāvību un neatkarību; kā izprast savu bērniņu, netraucēt tam attīstīties un ievērot viņa personīgo telpu; pareizs dienas režīms; mazuļa vecumam atbilstošu un vajadzīgu rotaļlietu atlase laikā, kad apkārt ir tik daudz piedāvājumu; trīsgadnieka krīze - kā ar to tik galā, un daudzas citas tēmas.

Uzziniet vairāk par nodarbību laikiem, cenām un abonementiem, zvanot vai aizpildot pieteikumu.

Būsiet laipni gaidīti HobbyDom mājīgajās telpās !Uzzināt vairāk par nodarbībām
Spēlējot, mēs attīstam Jūsu bērna iemaņas un spējas!
Mēs radam, mācoties. Un mācoties, mēs radam.
Mēs veidojam, zīmējam, skaitām, dziedam,
Iemaņas tā attīstam.
Māmiņ, tu par mani neuztraucies,
Es ar visu galā tikšu pats !
PIERAKSTĪTIES
Vecāki un bērni
PIERAKSTĪTIES
Muzikālās nodarbības
PIERAKSTĪTIES
Robotika
Pierakstīties
Tautas dejas
Jūrmala,
Talsu šoseja 31-к9, LV-2016
Slokas iela 69, LV-2015