Jūrmala,
Talsu šoseja 31-к9, LV-2016
Slokas iela 69, LV-2015

Ģimenes klubs  bērnu un vecāku attīstībai

Pavasara piedāvājums!

Lieldienas kopā ar Hobbydom

Svētku gaidīšanas laikā Hobbydom piedāvā īpašās Lieldienu meistarklases: mūsu radošā darbnīca jau gaida Jūs viesos! Visas nodarbības bezmaksas!                                                   


16. un 24. aprīlī, 10:30 - Radošā nodarbība bērniem no 2 līdz 4 gadiem.

Nodarbības laikā bērniem tiks piedāvātas visdažādākās krāsošanas metodes papīra olu izgatavošanai, kā arī lieliska iespēja jauki pavadīt laiku kopā ar vienaudžiem!


17. un 26. aprīlī, 10:30 - Radošā nodarbība bērniem no 4 līdz 8 gadiem.

Nodarbības laikā bērniem būs iespēja pagatavot katram pašam savu olu trauciņu vistiņas izskatā, darba metodē tiks izmantots kartons, spalvas un karstā līme! Bērns pēc nodarbības savu darbiņu varēs ņemt sev līdzi!


19. aprīlī, 10:30 - Radošā nodarbība visiem!

Nodarbības laikā bērniem būs iespēja patstāvīgi pagatavot un izgreznot zaķa ausis, izmantojot visdažādākās metodes un darba materiālus, kā arī vienreizēja iespēja katram pašam pārvērsties par Lieldienu zaķi, apgleznojot sejiņu (Pēc vēlēšanās).

Jaunās nodarbības

Mūzikas nodarbība mammām un mazulim

Hobbydom pavasara piedāvājums jaunām mammām: mūzikas nodarbība Jums un Jūsu mazulim (līdz 1 gada vecumam)! Mēs palīdzēsim atrast harmoniju, atklāt sevī radošās spējas, iemācīties dziedāt un nostiprināt saikni ar mīļoto bērnu.

Lego-robotikas nodarbībās Dubultos

Šajā pavasarī Hobbydom ir sagatavojis jaunu piedāvājumu Jūsu bērna attīstībai! Aicinām bērnus no 5 līdz 8 gadu vecumam mūsu jaunās Lego-robotikas nodarbībās Dubultos, Jūrmalā.Mājīgas un ērtas telpas, draudzīga atmosfēra un nelielas grupas: mēs daram visu, lai Jūsu bērns justos brīvi un atklātu savu radošo potenciālu mācīšanās laikā.
Jums ir iespēja apmēklēt 1. nodarbību, iepazīties ar pasniedzēju un darba procesu BEZMAKSAS!

Aerobikas treniņš Visiem!

Treniņa mērķis ir iedrošināt tās dalībniekus uz pašizaugsmi: nav nepārkāpjamu nosacījumu vai robežu!
Mūsu aerobikas nodarbībās Jūs sagaida ritmiska vingrošana mūzikā, laba pašsajūta, dzīvespriecīga atmosfēra, enerģisks garastāvoklis. Enerģijas pilnā, vienu stundu garā aerobikas nodarbība nodrošina pilnīgu ķermeņa treniņu, liekotdejotājiem izsvīst vismodernākajos pilsētnieciskās dejas ritmos. Mēs rūpējamies par Jūsu veselību!

Turpinās dalībnieku uzņemšana grupās:

Mūzika un horeogrāfija bērniem vecumā no 8-13 gadiem

HobbyDom mūzikas nodarbību vadītāja kopīgi ar tautas deju vadītāju veido projektu bērniem vecumā no 8 līdz 13 gadiem. Projekta ietvaros bērni apgūs un attīstīs vokālu, piedalīsies horeogrāfijas veidošanā, kā rezultātā kopīgiem spēkiem taps muzikāls uzvedums (mūzikls), kuru pēc vairāku mēnešu darba bērni kopīgi ar pasniedzējiem izrādīs skatītājiem. Darbojoties šajā HobbyDom projektā, bērni iegūs neparastu pieredzi un neaizmirstamas emocijas ! 

Lielisko māmiņu klubs 

Māmiņu tikšanās un diskusiju klubs (mazuļu vecums 0 līdz 3 gadiņi). Diskusijas un pieredzes apmaiņa diplomēta psihologa - 4 bērnu māmiņas pavadībā. Runāsim par katrai māmiņai aktuālām un mazuļu vecumam atbilstošām tēmām: kā mājās radīt harmonisku un mazulim attīstošu vidi; kā bērnā attīstīt patstāvību un neatkarību; kā izprast savu bērniņu, netraucēt tam attīstīties un ievērot viņa personīgo telpu; pareizs dienas režīms; mazuļa vecumam atbilstošu un vajadzīgu rotaļlietu atlase laikā, kad apkārt ir tik daudz piedāvājumu; trīsgadnieka krīze - kā ar to tik galā, un daudzas citas tēmas.

Uzziniet vairāk par nodarbību laikiem, cenām un abonementiem, zvanot vai aizpildot pieteikumu.

Būsiet laipni gaidīti HobbyDom mājīgajās telpās!
Uzzināt vairāk par nodarbībām
Spēlējot, mēs attīstam Jūsu bērna iemaņas un spējas!
Mēs radam, mācoties. Un mācoties, mēs radam.
Mēs veidojam, zīmējam, skaitām, dziedam,
Iemaņas tā attīstam.
Māmiņ, tu par mani neuztraucies,
Es ar visu galā tikšu pats !
PIERAKSTĪTIES
Vecāki un bērni
PIERAKSTĪTIES
Muzikālās nodarbības
PIERAKSTĪTIES
Robotika
Pierakstīties
Tautas dejas
Jūrmala,
Talsu šoseja 31-к9, LV-2016
Slokas iela 69, LV-2015