Turpinot lietot vietni, Jūs piekrītat darbam ar cookie un konfidencialitātes noteikumiem.

Par mums

1 / 2
arrow_left_pink
arrow_left_pink
2 / 2

Hobbydom - Ģimenes klubs bērnu un vecāku attīstībai

arrow_left_pink
arrow_left_pink

Ģimenes klubs bērnu un vecāku attīstībai

Laipni lūdzam Hobbydom. Mēs paši esam vecāki un zinām, cik nogurdinoši vest bērnu uz nodarbībām Rīgā, un zinām, cik svarīga ir atmosfēra un pareizā pieeja mūsu bērniem. Tāpēc radījām vietu, kurā ņemtas vērā visas nianses un palīdzam ģimenēm organizēt brīvā laika pavadīšanas iespējas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Hobbydom ģimenes klubā strādā profesionāli pedagogi, kuri ir pārņemti ar savu darbu. Mēs iegādājāmies labākos instrumentus un aprīkojumu, jo no tā ir atkarīga bērnu drošība. Pie mums jaunieši nāk ar prieku un nereti paši prasa vecākiem pierakstīt viņus vēl uz vienu kursu. Mēs pastāvīgi cenšamies radīt atmosfēru, kurā bērns var atvērt un izteikt sevi uz 100%. Hobbydom nav tikai interešu klubs. Tā ir īsta zināšanu, prieka un laimes sala, kurā katru dienu piepildās atklājumi un piedzīvojumi - no mūzikas un dejas līdz paša rokām gatavotiem robotiem.

Hobbydom dibinātājs
Sergejs Sapožkovs

2017. gadā Sergejs ar sievu Svetlanu un bērniem pārcēlās uz dzīvi Latvijā. Gandrīz uzreiz priekšā bija nākošais jautājums - kur atrast klubu bērniem, un vel tādu, lai mūsu dažada vecuma bērni varētu nodarboties vienlaicīgi. Jūrmalā tāda vieta neatradās, tāpēc mēs ar sievu nolēmām uztaisīt to ar saviem spēkiem.Sākumā savās mājās bijām aprīkojuši vairākas vietas ar dažādiem bērnu vaļaspriekiem: mēs iegādājāmies klavieres un mikrofonus, lai praktizētu mūziku, vingrošanas paklājus un sporta aprīkojumu, šujmašīnu un pat izlietni galvas mazgāšanai, kā tā ir īstajā frizētavā. Pakāpeniski mūsu māja kļuva par īstu „hobiju namu”. Vēlāk šis vārds pārvērtās par kluba nosaukumu “Hobbydom”

Mēs sapratām: ja mūsu ģimenes labā mēs esam gatavi šo ideju izdzīvot, tad noteikti atradīsim līdzīgi domājošus cilvēkus, vecākus, kuri arī izvēlēsies klubu tuvāk mājām, kur būs noderīgi, jautri un tik ērti kā mājās.”

Jau 2018. gada novembrī pirmais Hobbydom ģimenes klubs atvēra durvis Jūrmalas bērniem un vecākiem.

Mūsu administrātori
Anita

Man ir svarīgi nodrošināt mājīgu un radošu atmosfēru bērniem un viņu vecākiem, lai pie mums katrs varētu justies, kā mājās.

Mūsu pedagogi
Valentīna

“Pati esmu četru bērnu mamma, un tāpēc labi saprotu, cik svarīgs var būt citu pieredzējušo vecāku padoms un atbalsts. Labprāt vadu Lielisko Māmiņu kluba tikšanos: jo, kas var būt labāks par tējas baudīšanu un patīkamu sarunu?”

Jeļena

Pieredzējusi interjera dizainere un piecu bērnu mamma. “Mājas man ir īpaši vērtīga vieta, silta un mājīga, kur gribu atgriezties pēc darba, lai pavadītu laiku ar tiem, ko mīlu.”

Genādijs

Loģiskās domāšanas un analīzes prasme, laba atmiņa - visu apvieno sevī šahs. Lai nu kā, ik pa laikam nebūs lieki jautri pavadīt laiku kopā ar vienaudžiem:)

Anita

Vairāk nekā 10 gadus Anita ir vadījusi Latviešu tautas deju kolektīvus bērniem, atrodot katram individuālu pieeju un rūpējas par saviem audzēkņiem. “Man ir svarīgi ne tikai palīdzēt bērniem iemācīties deju kustības un uzlabot viņu fizisko veselību, bet arī nodrošināt ērtu un radošu atmosfēru, kurā ikviens var izteikties.”

Gļebs

Vadu bērnu sporta grupu un ģimenes projektu, organizēju bērnu nometnes. Aizraujos ar tautas kultūru un spēlēju balalaiku. Darbam ar bērniem redzu lielu nozīmi: viņi man daudz ko iemāca. Māca būt labam, atvērtam, godprātīgam un mīlošam.

Tamāra

Pieredzējusi mūzikas pasniedzēja, producente, dziesmu autore, kā arī trīs bērnu mamma: "Man tas nav tikai darbs, tā ir iespēja piepildīt bērna sapni un dot viņam pašu vērtīgāko - pārliecību par saviem spēkiem!".

Mūsu partneri
Tamara Music Studio Robohub